Świtoń-Paczkowski

Aktualności

14 lip
2020

Kup samochód przez internet

Planujesz zakup nowego pojazdu, ale nie wiesz jak to zrobić? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci w zakupie i ograniczymy Twoje wizyty w Salonie do minimum.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo oraz ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację związaną z zagrożeniem epidemiologicznym, wprowadzamy do naszej oferty nowe usługi – MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU SAMOCHODU ON-LINE.

#zostańwdomu i zamów swój wymarzony samochód przez internet. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 📞 lub e-mailowego 📧

Jak kupić samochód ON-LINE?

1. Wybierz samochód - odwiedź stronę i zapoznaj się z zakładką samochodów dostępnych od ręki.

2. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Także wtedy jeśli potrzebujesz, abyśmy doradzili Ci w wyborze. Możesz to zrobić:

Nasi doradcy handlowi oraz pracownicy contact center są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00

3. Prezentacja samochodu
Podczas videorozmowy doradca pokaże na żywo interesujący Cię samochód prosto z naszego placu.

4. Przedstawienie oferty
Następnie nasz doradca przedstawi Ci ofertę finansowania, ubezpieczenia pojazdu oraz ewentualnego odkupu poprzedniego samochodu.

5. Dostarczymy Twój samochód w uzgodnione miejsce
Po finalizacji zamówienia przygotujemy Twój samochód do transportu. Umyty i zdezynfekowany pojazd trafi prosto pod Twoje drzwi. Zapewniamy iż wdrożyliśmy dodatkowe środki prewencyjne, aby maksymalnie ograniczyć zagrożenie związane z epidemią COVID-19. Jeśli jednak wolisz odebrać go osobiście wyznaczmy dogodny dla Ciebie termin.